Porównanie hostingów firmy SuperHost.pl

W SuperHost udostępniamy bezpieczne rozwiązania hostingowe oraz przyjazne, całodobowe wsparcie specjalistów. Zyskujemy dzięki temu dobre opinie i uznanie coraz większej grupy użytkowników. Wśród 10 tysięcy Klientów znajduje się wiele popularnych marek oraz osobistości znanych z polskiej sceny muzycznej i filmowej.

 

1. Najlepszy stosunek ceny do możliwości. W SuperHost przywiązujemy bardzo dużą wagę do jakości i rozwoju. Zależy nam, aby użytkownicy otrzymywali w rozsądnej cenie świetną i doskonale odpowiadającą potrzebom ofertę oraz dużo funkcji dodatkowych. Nasze pakiety i promocje wypełnione są nowoczesnymi możliwościami, które nie nadwyrężą Twojego budżetu.

2. Proste i przyjazne narzędzia. Usługi hostingowe nie są tylko dla informatyków – dlatego dokładamy starań, aby udostępniać najlepsze narzędzia do ich łatwej obsługi. Dzięki dostępnym 24/7 i stale rozwijanym panelom nawet mniej zaangażowani użytkownicy z łatwością “wyklikają” nową skrzynkę pocztową, podpięcie nowej domenyczy instalację bloga, galerii lub innej strony www.

3. Pomoc przez całą dobę. Możliwość otrzymania wsparcia docenia się dopiero wówczas, gdy jest ono potrzebne. Z SuperHost możesz skontaktować się telefonicznie 24 godziny na dobę, także w nocy, weekendy i święta. Indywidualnie traktujemy każdego użytkownika, oferujemy szybką i przyjazną pomoc, a nawet przypomnimy o aktualizacji wygasających usług.

Nasza ocena firmy:

Pojemność dysku 150 GB
Transfer miesięczny Bez limitu
Liczba baz danych 25
MySQL
Liczba skrzynek pocztowych Bez limitu
239 zł / rok *
Promocja: 39 zł *
Pojemność dysku 300 GB
Transfer miesięczny Bez limitu
Liczba baz danych Bez limitu
MySQL
Liczba skrzynek pocztowych Bez limitu
369 zł / rok *
Promocja: 69 zł *
Pojemność dysku Bez limitu
Transfer miesięczny Bez limitu
Liczba baz danych Bez limitu
MySQL
Liczba skrzynek pocztowych Bez limitu
499 zł / rok *
Promocja: 99 zł *